Konular

Bovis Enerjisi Nedir? Sağlıklı Bir İnsanda Olması Gereken Bovis Enerjisi Kaç Olmalıdır?

Anton Bovis her şeyde olan bu enerji düzeyinin doğrudan yayılan biyo-fotonların büyüklüğüne eşit olduğunu buldu. Biyo-fotonlar çıplak gözle görülmeyecek kadar ince ışık enerjisinin en küçük parçacıklarıdır.

Sürekli pet şişeden yani durgun su içiyorsanız, sürekli televizyon ya da bilgisayar karşısında iseniz, gününüzün çoğunu oturarak geçiriyorsanız veya cep telefonunuzu yatarken bile başucunuzdan ayırmıyorsanız bunlar sizin enerjinizi düşürür.

Örneğin durgun suyun enerjisi 2.000 bovistir…

Normal bir insanın bovis enerjisi 6.000-8.500 bovistir. Enerjimiz 4.000 bovis altına düşerse hasta oluruz. Enerjimiz 1.000 bovis altında ise işte o zaman da ciddi sağlık problemlerimiz var demektir.

Bilim son zamanlarda olumsuz bir şekilde bizi etkileyen maddelerin “sağ” bir döngüye sahip olduğunu göstermiştir.

Olumsuz maddelerin elektronları kendi çekirdeklerinin etrafında sağa yani saat ibresi yönünde döner.

Örneğin, kanser hücreleri vücutta sağa döner, ancak bizim hücrelerin DNA ve tüm olumlu unsurları ise sola doğru döner. Elektronların bu olumsuz “sağ” döngüsünü, olumlu “sol” döngü pozitif bir şekle değiştirilebilir. Tabi tersi de mümkün…

Bovis düzeyi nedir?

Doğrudan dönü yönüyle ilgili bir maddenin enerji düzeyidir. 1930 yılında Fransız fizikçi Anton Bovis her canlıda yayılan bir maddenin yaşam gücü enerjisini incelemiştir.

Nicelik bakımından her şey ve 0’dan (sıfırdan) sonsuzluğa kadar aralıkları ölçülebilir. Mevcut uygulamada bugün sağlık ürünlerinde Bovis düzeyi belirtiliyor. Örneğin, One More Bantlarında Bovis Enerjisi 86.000 Bovistir.

İnsan vücudu için Nötr nokta yaklaşık 6000 Bovistir.

6000 Bovisden daha az bir şey vücudumuzdan enerjiyi uzak tutacaktır ve 6000 Bovisden daha yüksek her şey bize enerji verecektir.

Her zaman içtiğimiz musluk suyu, yiyip içtiğimiz GDO’lu ve organik olmayan ürünler, elektronik cihazlar bizim enerjimizden çalarak bizi hasta etmektedir.

Bovis Biometre adı verilen titreşim ölçme yöntemi ile bahsettiğimiz Bovis değeri elde edilmektedir. Aslında Bovis değeri, etrafımızdaki nesnelerin kişilerin ya da mekânların titreşim değerleri demektir.

Bulunduğumuz ortamın enerjisi 6500 Bovis birimin altında ise bu bizi olumsuz etkileyecektir. Dini mekanlara baktığımızda buraların enerjisinin 8000 – 9000 Bovis olduğu görülüyor hatta bazı özel dini mekanlarda 13000 – 19000 bovis birim ile karşılaşıyoruz.

Yediğimiz yiyeceklerin de bir Bovis değeri olduğunu düşünecek olursak, yiyip içtiklerimizin 6500 bovis birimin üstünde olmasının ne kadar önemli olduğunu da anlayabiliriz.

Bazı yiyecek ve içeceklerin Bovis değerinden bahsedelim ve sizi biraz şaşırtalım.

Un ve şeker gibi rafine ürünler 2000 – 4500 Bovis değerine sahiptir. Yani bizim için pek de iyi olmayan hatta olumsuz olan bir enerji demektir bu.

Diğer taraftan domuz eti de yine 2000 – 4500 Bovis birim aralığında yer alan yiyeceklerdendir. Yani asla yenmemelidir!!!

Ayrıca diğer hayvanlarda da açık alanda gezip dolaşanların daha yüksek değerlere sahip olduğu, kapalı alanda beslenip büyütülenlerin ise daha düşük değerlere sahip olduğu ispatlanmıştır.

Bu da organik tavuk, organik yumurta gibi alternatiflerin enerjilerinin de yüksek olacağını anlamamıza sebep oluyor.

Son olarak ise her birimizin sorunu olan bilgisayar ve cep telefonları…

Bilgisayar ve telefonlar, ortalama 2000 – 3000 Bovis değerine sahiptir. Bu da bizim için olumsuz enerji yaydıkları anlamına geliyor. Yani mümkün olduğunca bu tür elektronik cihazlardan uzak kalmakta, en azından uyurken başucumuzda bırakmamakta fayda var.

HASTALIKLARDAN KORUNMAK VE BOVİS ENERJİNİZİ NASIL ARTIRACAĞINIZI ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN 05444331555 ARAYINIZ.